Про компанію

Приватне підприємство ЗКМ засноване у серпні 2008 р. та є офіційним дилером в Україні фірми ZAPbp, Польща — провідного європейського виробника електроерозійного та іншого обладнання для інструментальної галузі — прошивних та вирізних верстатів, граверно-фрезерних верстатів тощо.

Коротка інформація про фірму ZAPbp. Компанія заснована у 1980 р. Основним напрямком нашої діяльності є виробництво прошивних, вирізних та іншого роду електроерозійних верстатів. Ці верстати є власною розробкою, щороку фірма інвестує значні кошти у вдосконалення існуючих та розробку нових моделей верстатів. Фірма володіє двома заводами: в м. Коньске та в м. Кутно. Середня кількість працюючих становить 100 чол.

На сьогодні в Польщі працює більш як 1000 таких верстатів різних моделей, в Україні – більш як 60. Невисока ціна верстатів, надійність та зручність в експлуатації, високий рівень технічних параметрів та сервісного обслуговування дозволяють нам впевнено втримувати позицію лідера на ринку.

Також компанія приділяє значну увагу розробці нових типів електроерозійних верстатів та постійному вдосконаленню існуючих моделей.

Серед наших замовників НАЕК «Енергоатом», КНВО «Форт» – український виробник стрілецької зброї, ННЦ ХФТІ, ІЯД АН України, ПрАТ «Росава», ТзОВ «Рівненський завод високовольної апаратури», ПАТ «SKF – Україна», м. Луцьк, ПрАТ «ХАРП», Львівський державний ювелірний завод, ПрАТ «Полтавський алмазний інструмент», ТОВ «Техоснастка», м. Вінниця, ТОВ «СП «КОЛУМБ», м. Луганськ, ПрАТ «Маяк», м. Вінниця, ТзОВ «Джентерм – Україна», м. Виноградів, а також багато інших компаній зі Львова, Києва, Луцька, Житомира, Краматорська, Рівного, Дніпра, Тернополя, Вінниці, Хмельницького, Донецька, Харкова, Одеси та інших міст України. Окрім цього, верстати експортуються до Угорщини, Німеччини, Чехії, Італії, Бразилії, Китаю тощо.

Офіційний дилер в Україні – приватне підприємство ЗКМ, м. Львів, здійснює продаж та поставку верстатів, введення в експлуатацію, гарантійне обслуговування, навчання спеціалістів, поставку запасних частин та розхідних матеріалів, ремонт та післягарантійне обслуговування верстатів, технологічну підтримку користувачів.

Крім цього, ми виробляємо установки для абразивоструменевої очистки поверхонь власної розробки.